Opinie o Gabinecie

Opinie pacjentów z portali internetowych o Dr Stefan Sobaniec dotyczące zagadnień takich jak chirurgia stomatologiczna, periodontologia, stomatologia, wybielanie zebów, leczenie nieświeżego oddechu, halitozy.

Zgłosiłem się do Pana doktora Stefana Sobańca z nieświerzym oddechem - halitozą, uzyskałem odpowiedź na przyczynę problemu oraz plan leczenia. Pan doktor podczas wszystkich wykonywanych czynności informuje o tym co robi, pyta o samopoczucie. Po wykonanym zabiegu informuje o ewentualnych dalszych spotkaniach. Poza profesjonalizmem, Pan doktor Sobaniec jest miłą, uśmiechniętą osobą.

Artur MLeczenie nieświeżego oddechu w białymstoku

Trafiłam do tego gabinetu z bólem zęba, po badaniu okazało się że jest dużo rzeczy do poprawy po innych dentystach. Doktor Sobaniec to profesjonalista, bardzo miły i dbający o pacjentów. Dokładnie tłumaczy wszelkie potrzebne zabiegi - podchodzi do pacjentów naprawdę z szacunkiem.

Ewa Krleczenie bólu zęba w białymstoku

Potrzebowałam wybielić zęby za pomocą lampy. Miałam ten zabieg już kilka lat temu. Wybielanie u dr Sobańca przerosło moje oczekiwania. Gorąco polecam pana doktora, bardzo dokładny i delikatny. Używa bardzo dobrej jakości produktow. Najlepszy dentysta jakiego spotkałam.

AdeBarawybielanie zębów w gabinecie w białymstoku

Polecam Pana Doktora Stefana z całego serca! Od lat leczy u mnie paradontozę z dobrym skutkiem - choroba się zatrzymała. Dzięki niemu do tej pory mam swoje zęby. Świetne podejście do pacjenta + pełen profesjonalizm. Chce się chodzić do takich lekarzy! 🙂

ZuberLeczenie paradontozy Bialystok