Dobry dentysta Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum

Dr Stefan Sobaniec

Doktor nauk medycznych

Dentysta Stefan Sobaniec

Stefan Sobaniec, lekarzem jestem od ponad 16 lat. Doktoryzowałem się z leczenia laserowego zmian przed nowotworowych w jamie ustnej takich jak liszaj płaski i leukoplakia. Specjalizuję się w periodontologii to jest leczeniu paradontozy i zmian przednowotworowych w jamie ustnej oraz chirurgii dziąseł. Pozdrawiam Twój dentysta w Białymstoku Dr Stefan Sobaniec.

Praktykuję stomatologię estetyczną to jest wykonywanie licówek i uzupełnień estetycznych , odbudowa brakujących zębów lub ich elementów włóknem szklanym. Naprawiam uszkodzone korony i mosty. Interesuje mnie diagnostyka i leczenie halitozy czyli nieświeżego zapachu z ust.

Wykonałem z dobrym efektem ponad 200 zabiegów wybielania zębów lampą. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, mało inwazyjnym, atraumatycznym usuwaniem zębów przy użyciu narzędzi Directa oraz na mikrochirurgii stomatologicznej, korekcie kształtu dziąseł oraz sterowanej regeneracji i odbudowie kości.

Jeśli zauważysz lub twój lekarz zauważy u Ciebie zmiany w jamie ustnej, zgłoś się natychmiast do mnie w celu diagnostyki i wykluczenia nowotworu, rak jest uleczalny jeśli jest szybko zdiagnozowany . Zapraszam Białystok Skłodowskiej osiedle Centrum.

Dr Stefan Sobaniec

dentysta Białystok centrum

MC Skłodowskiej 9/2

1

Dobry dentysta Dr Stefan Sobaniec

https://sobaniec.pl
2

Dobry dentysta Dr Stefan Sobaniec

Rejestracja telefoniczna.:
+48857447185
3

Dobry dentysta Dr Stefan Sobaniec

https://dr-stefan-sobaniec-dentysta-bialystok.business.site