Skip to main content
kontrola zakażeń

Kontrola zakażeń
Dr Stefan Sobaniec i cały zespół zachowują najwyższe standardy kontroli zakażeń i sterylizacji zalecane przez SANEPID. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci bezpieczne i komfortowe warunki podczas wizyty w gabinecie Białystok – Centrum. Aby dowiedzieć się więcej na temat kontroli zakażeń w naszym gabinecie w Białymstoku i umówić się na wizytę u naszych stomatologów, zadzwoń do nas już dziś pod numer +48857447185.

W naszym gabinecie stosujemy się do ścisłych zaleceń SANEPID-u dotyczących kontroli zakażeń. Wiele z nich wykracza poza te wymagania, ponieważ zależy nam na ochronie zdrowia i bezpieczeństwa naszych pacjentów, jak również naszego zespołu.

Te środki kontroli zakażeń i środki bezpieczeństwa obejmują:

Ochrona oczu dla pacjentów i członków zespołu
Mydło dezynfekujące do rąk
Rękawice i maski na twarz
Chemiczna dezynfekcja blatów i powierzchni
Sterylizacja całego sprzętu przed każdym użyciem
Ponadto, nasz zespół profesjonalistów sterylizuje wszystkie urządzenia wielokrotnego użytku po każdym użyciu, w tym końcówki stomatologiczne. Używamy autoklawu, który jest urządzeniem zabijającym bakterie i wirusy za pomocą pary, ciepła i ciśnienia. Kiedy to możliwe, używamy jednorazowych materiałów i narzędzi, aby wyeliminować ryzyko zakażenia krzyżowego poprzez ponowne użycie.

Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze i możesz być pewny, że podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, aby chronić Ciebie i Twoją rodzinę, gdy jesteś z nami. Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat kontroli zakażeń i bezpieczeństwa lub zaplanować następną wizytę u naszego stomatologa. Cieszymy się, że możemy się o Ciebie troszczyć!