Dentysta dr Stefan Sobaniec
stomatologia Białystok Centrum

Dr Stefan Sobaniec - Twój dentysta w Białymstoku zapewniający kompleksową opiekę stomatologiczną. Chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, wybielanie zębów, leczenie paradontozy, leczenie kanałowe, protetyka, usuwanie zębów, profilaktyka - to tylko niektóre z usług, jakie oferuję. Przyjmujemy pacjentów z całej Polski i z zagranicy, gwarantując najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo. Sprawdź nasze ceny i umów się na wizytę u stomatologa!

Cennik i metody płatności

Za usługi i zabiegi u Dr Stefan Sobaniec można zapłacić: gotówką, kartą płatniczą, BLIK'iem, kartą kredytową, Revoult (sprawdż dentysta białystok cennik)

Konsultacje online

Potrzebujesz pomocy dentystycznej a nie możesz wyjść z domu lub jesteś w podróży ? Teleporady - konsultacje zdalne online, opisz swój przypadek i otrzymaj specjalistyczną poradę i leczenie, telefonicznie lub przez system wideo.

Opinie na temat Dr Stefan Sobaniec

Opinie pacjentów na temat stomatologia Białystok Centrum pozostawione na portalu  Znanylekarz.pl
Dr n. med. Stefan Sobaniec Skłodowskiej-Curie 9, 15-275 Białystok Polska

Dentysta Białystok, Stomatologia Białystok Centrum

Centrum Stomatologiczne Białystok - nasza klinika oferuje profesjonalne usługi dentystyczne, w tym leczenie zębów, usuwanie zębów, piaskowanie, chirurgię stomatologiczną, protetykę, endodoncję, leczenie paradontozy, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, wybielanie zębów i higienę jamy ustnej. Nasz doświadczony zespół dentystów z Białegostoku gwarantuje wysoką jakość usług i uśmiech na twarzy każdego pacjenta. Odwiedź Centrum Stomatologiczne Białystok i ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem

Wirtualny spacer

.

Dr Stefan Sobaniec - stomatologia Białystok Centrum

Jeśli szukasz dobrego stomatologa w Białymstoku, który zapewni Ci najlepszą opiekę stomatologiczną, sprawdź ofertę gabinetów stomatologicznych. Dentyści w Dr Stefan Sobaniec oferują szeroki wybór usług, w tym chirurgię stomatologiczną, endodoncję, protetykę, leczenie zębów, stomatologię estetyczną, stomatologię zachowawczą, usuwanie ósemek, higienizacje zębów, wybielanie zębów, wybielanie zębów lampą, leczenie kanałowe i leczenie paradontozy. Przed wyborem dentysty dokładnie sprawdź cennik za poszczególne usługi, aby mieć pewność, że oferowane usługi są tanie i bezpieczne. Jeśli chcesz znaleźć najlepszego dentystę, który oferuje usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, nasza poradnia stomatologiczna w Białymstoku może Ci w tym pomóc. Nie zwlekaj i zacznij szukać najlepszego dentysty, który zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort podczas Twojego leczenia.
Szukaj
×
Proszę czekać...

Manager Kreatora Stron WWW

Zaloguj się do swojej strony


System właśnie wysłał wiadomość email z jednorazowym kodem PIN, proszę też sprawdzić folder SPAM. Wpisz swój jednorazowy kod PIN, aby się zalogować


Powrót

Zaloguj się korzystając ze swojego loginu i hasła:


Powrót

Zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika i hasła FTP:


Powrót

Zaloguj się adresem e-mail. Wpisz swój adres e-mail, system wyśle tam jednorazowy kod dostępu


Masz już kod PIN?