Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Philips Zoom! Advanced Power to najbardziej efektywny system wybielania jaki kiedykolwiek powstał...

Zoom! Advanced Power®

Stosujemy najbardziej efektywny system wybielania zębów w gabinecie, jaki dotychczas powstał - daje on wszystko czego Państwo potrzebujecie. Już po zaledwie trzech 15 minutowych sesjach będziecie się mogli cieszyć z idealnie białych zębów.

Żel Zoom! Advanced Power działa dzięki reakcji "photo-fenton", która zachodzi pomiedzy nadtlenkiem wodoru a żelazem. W wyniku niej powstaje rodnik grupy wodorotlenowej, określany jako "pogromca przebarwień".

Światło, emitowane przez lampę Zoom! Advanced Power, w sposób cykliczny odnawia żelazo. Pozwala to na utrzymanie ciągłej produkcji rodników grupy wodorotlenowych i szybsze usuwanie przebarwień, co w oczywisty sposób poprawia rezultaty wybielania.

Profesjonalne wybielanie zębów lampą Zoom 2 Advanced Power

Jeżeli szukasz profesjonalnego systemu za pomocą, którego Twój uśmiech stanie się śnieżno-biały, w przeciągu jednej wizyty, zapoznaj się z systemem Zoom 2 Advanced Power amerykańskiej firmy Discus Dental - profesjonalne wybielanie zębów

Philips Zoom ! 2 Advanced Power

Profesjonalny system wybielający

biały uśmiech w godzinę

system aktywowany światłem - Numer 1 na świecie

Czy chcesz zoom' ować?

System wybielania w gabinecie ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów.

Jest ona bezpieczna, skuteczna i bardzo szybka.

W ciągu zaledwie 1 godziny Twoje zęby staną się jaśniejsze i bielsze.

Gabinetowy system wybielający ZOOM! jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu.

To doskonały wybór dla zajętych.

Przygotuj się do zoom' owania

System wybielający w gabinecie Zoom! uczyni Twoje zęby radykalnie bielszymi w czasie krótszym niż jedna godzina.

Zabieg jest prosty.

Zaczyna się krótkim przygotowaniem mającym na celu osłonięcie ust i dziąseł tak, aby tylko zęby pozostały osłonięte.

Następnie nakładany jest żel Zoom!, którego zastrzeżona formuła została zaprojektowana do stosowania ze specjalnym światłem.

Światło i zel działają razem, aby łagodnie przenikać do Twoich zębów, rozkładając plamy i przebarwienia.

Przy odpowiedniej pielęgnacji Twój uśmiech będzie biały przez lata.

Przestaw się na zoom!

Wykonaj pierwszy krok, aby poczuć się dobrze, wyglądać świetnie i robić wyjątkowe wrażenie za każdym razem, kiedy się uśmiechniesz!

Jesteś to sobie winna - winien!

Najczęściej zadawane pytania:

Pyt.: Czym jest wybielanie zebów systemem ZOOM! ?

Odp.: Zoom! jest procesem wybielania, który rozjaśnia przebarwienia szkliwa i zębiny.

Pyt.: Co jest przyczyną przebarwienia zębów ?

Odp.: Przyczyn bywa wiele. Do najbardziej powszechnych należny starzenie się, spożywanie barwiących substancji (tj. kawa, herbata, czerwone wino, palenie tytoniu, itp.). Przyjmowanie antybiotyków z grupy tetracyklin i stosowanie w nadmiarze preparatów fluorkowych podczas tworzenia się zęba może także przebarwienia zębów.

Pyt.: Kto możne korzystać z wybielania zębów ?

Odp.: Prawie każdy, z tym, że zabieg może nie być skuteczny u wszystkich osób. Podczas badania jamy ustnej, na które składa sie także ocena odcienia, Twój stomatolog może określić, czy ta procedura rokuje u Ciebie powodzenie.

Pyt.: Czy wybielanie jest bezpieczne?

Odp.: Szeroko zakrojone badania kliniczne wykazują, że wybielanie zębów pod nadzorem dentysty jest bezpieczne. Jak w przypadku wielu produktów, nie zaleca się wybielania zębów dzieciom poniżej szesnastego roku życia oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Pyt.: Jak długo widoczne są rezultaty ?

Odp.: Dzięki zastosowaniu się do prostych zaleceń dotyczących pielęgnacji po wybielaniu, Twoje zęby będą już zawsze jaśniejsze, niż były wcześniej. Aby zęby pozostały białe, zalecamy stosowanie nici dentystycznych, szczotkowanie dwa razy dziennie, a od czasu do czasu założenie preparatu wybielającego Nite White. Są to produkty o profesjonalnej formule, projektowanej, aby utrzymać biel Twoich zębów.

Pyt.: Jak długo trwa zabieg wybielania w gabinecie systemem ZOOM! ?

Odp.: Cały zabieg trwa mniej niż godzinę. Rozpoczyna się okresem przygotowawczym, po którym przystępuje się do trwającego tylko 45 min. wybielania. Zaleca się wypiaskowanie oraz usuniecie kamienia nazębnego na ok. 2 tygodnie przed zabiegiem.

Pyt. Jak działa system wybielający w gabinecie ?

Odp. Aktywnym czynnikiem wybielającym jest nadtlenek wodoru, aktywowany specjalnym światłem UV. Gdy nadtlenek wodoru uwalnia tlen, ten wnika w szkliwo i w zębinę, wybiela substancje przebarwiające, podczas gdy struktura zębów pozostaje niezmieniona. Światło ZOOM! pomaga w aktywowaniu nadtlenku i wspomaga go przy przenikaniu zębów.

Pyt.: Co odczuwa pacjent podczas wybielania w gabinecie ?

Odp.: W trakcie zabiegu pacjent ma zapewniony komfort - może odprężyć się i posłuchać muzyki. Pozycja jest wygodna - półsiedząca. Osoby z silnym odruchem krztuszenia się, lub lękiem powinny skonsultować się z dentystą przed rozpoczęciem procedury wybielania zębów.

Pyt.: Jak kontroluje się narażenie tkanek miękkich na działanie

Odp.: Cała procedura wybielania systemem Zoom wymaga, aby wszystkie tkanki miękkie w ustach i wokół ust były chronione. Dentysta jest zobowiazany do monitorowania zabiegu w celu zapewnienia, że każdy narazony fragment skóry lub błony sluzowej jest chroniony. Podczas zabiegu, poprzez załozenie okularów ochronnych, chronione sa także oczy. Osoby narazone na swiatło, w tym leczone metoda PUVA (Psolareny _ promieniowanie UV) lub inną metododą fotodynamiczną - fotochemioterapii, a także osoby przyjmujące leki lub substancje uczulające na światło (dostępne bez recepty, na receptę, lub homeopatyczne) powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Każdy, kto z powyższych powodów nie kwalifikuje się do zabiegu wybielania w gabinecie ZOOM, moze być jednak doskonałym kandydatem do wybielania nakładkowego, stosowanego w dzień lub w nocy.

Pyt.: Czy mogą pojawić się jakieś skutki uboczne ?

Odp.: U niektórych pacjentów podczas wybielania moze pojawić się nadwrażliwość. Sytem Zoom 2 Advanced Power generuje minimalne ciepło, które może być źródłem dyskomfortu. W niewielu przypadkach zaraz po zabiegu moze wystąpić wrażenie mrowienia, które jednak szybko znika.

Nowa lampa wybielająca ZOOM! 2 Advanced Power - 3 generacji

wybielanie zębów w białymstoku

Skuteczność i wiarygodność wybielania

Wybielanie zebów jest bezpiecznym, popularnym zabiegiem w kosmetyce stomatologicznej. Nadtlenek wodoru (HP), aktywny czynnik Zoom, jest od wielu lat bezpiecznie i skutecznie stosowany w leczeniu przebarwnień zębów zywych. Ciemniejsze plamy, to jest spowodowane przyjmowaniem antybiotyków, sa trudniejsze do wybielenia. Stopień bieli bedzie się różnił u każdego pacjenta, w zależności od struktury zębów. Jeśli masz dodatkowe pytania przyjdź do naszego gabinetu w Białymstoku gdzie w miłej atmosferze sróbujemy je wyjaśnić.

Aby mieć pewność, że Państwa uśmiech będzie naprawdę

śnieżno-biały, w naszej praktyce proponujmy Państwu

pakiet zabiegów wybielających zęby, w skład, którego wchodzą:

- Profesjonalne usunięcie złogów - kamienia + piaskowanie

- Znoszenie nadwrazliwości specjalistycznym pteparatem

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ Desensitising Polishing Paste with Pro-Argin™ Technology

- Gabinetowe wybielanie profesjonalnym systemem Zoom 2 Advanced Power z technologią Photo Phenton

- Indywidualne nakładki do wybielania domowego + preparat do utrzymania i utrwalenia koloru (wybielanie domowe) NiteWhite ACP (badania dowodzą, że bez utrwalenia dobę po zabiegu systemem nakładkowym - efekt może zredukować się o 40%) + preparat znoszący nadwrażliwość Zoom Relief ACP

Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się o cenę pakietu i możliwe terminy wizyt

WAŻNE:

"Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że system Zoom! jest właściwie jedynym systemem wybielającym dostępnym na rynku w którym stosowanie lampy podczas zabiegu jest niezbędne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Do tego celu niezbędna jest lampa emitująca odpowiednio przygotowaną wiązkę światła UV. Gdyż tylko ten rodzaj światła wchodzi w reakcję chemiczną z żelazem.

Stosowanie innych rodzajów światła jest zabiegiem czysto marketingowym.

Podobnie sprawa ma się w przypadku systemów wykorzystujących w czasie zabiegu preparaty o blisko 40% stężeniu nadtlenku wodoru.

Przy takim stężeniu właściwie nie ma potrzeby stosowania akceleratorów świetlnych (lamp).

Warto przypomnieć, że jedna z firm sprzedająca produkty do nakładkowego wybielania zębów posiadała w swojej ofercie system do gabinetowego wybielania zębów opraty na 40% nadtlenku wodoru, przy którym nie stosowano lampy.

Stosowanie w tym wypadku lamp jest więc również zabiegiem czysto marketingowym. "

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie Ars Dental jednego z polskich dystrybutorów produktów firmy Discus Dental

Usługa wybielania zębów lampą w Białymstoku - odśwież swój uśmiech! Sprawdź, jak skutecznie wybielić zęby w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Zaufaj specjalistom i ciesz się pięknym uśmiechem.

Czujesz, że Twoje zęby nie są już tak białe jak kiedyś? Przyjdź do naszego gabinetu stomatologicznego w Białymstoku, aby skorzystać z nowoczesnego zabiegu wybielania zębów lampą. Odzyskaj piękny uśmiech, który zachwyci wszystkich!

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny