Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Nic bardziej nie zachwyca niż piękna panna młoda w pięknej sukni ze wspaniałym uśmiechem. Jeśli masz zamiar wziąć ślub, jaki może być lepszy sposób by przygotować się na ten wielki dzień niż wybielić swoje zęby? Pamiętaj... zdjęcia pozostaną na zawsze.

Wybielanie zębów jest stosunkowo niedrogie i może przynieść niesamowite rezultaty, lecz nie jest ono takie same dla każdego pacjenta.

Wybielanie zębów może nie mieć takich samych skutków przy wszystkich rodzajach przebarwień zębów.

U osób z żółtym odcieniem zębów wybielanie zazwyczaj daje znakomite efekty, lecz w wypadku pacjentów z odcieniem szarym rezultaty mogą być rozczarowujące, gdyż takie zęby nie wybielają się równie dobrze wszystkimi metodami.

Jeśli masz przebarwiające zęby plomby i/lub koronki i mostki to będą one ciemniejsze po wybieleniu, ponieważ proces ten ich nie rozjaśnia.

Osoba z chorobą dziąseł nie może skorzystać z wybielania zębów.

Umów się na spotkanie ze swoim dentystą by upewnić się, że możesz

skorzystać z wybielania zębów.

Różne rodzaje Wybielania

Jest tyle różnych sposobów wybielania zębów, że może być to przytłaczające, zwłaszcza jeśli masz na głowie ślub. Cztery z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów wybielania to:

- Jednogodzinne profesjonalne wybielanie w gabinecie przeprowadzane przez dentystę

- Wybielające nakładki i żele od Twojego dentysty lub zakupione gdzie indziej

- Paski wybielające

- Wybielające pasty do zębów

Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym przynosi wspaniałe rezultaty. Procedura ta może być wykonana bardzo szybko, często w niewiele ponad godzinę. Wybielanie w gabinecie jest zwykle droższe, ale opcja ta jest zachęcająca z uwagi na czas jaki możesz zaoszczędzić osiągając natychmiastowe rezultaty.

Nakładki i żele są również skuteczne; jednakże pożądane rezultaty przyjdą po dłuższym czasie. Wypełnione żelem nakładki wykonane u Twojego stomatologa zwykle muszą być zakładane na parę godzin w ciągu dnia lub nocy i zwykle miną 3 lub 4 dni zanim zauważysz rezultaty. Zestawy do wybielania zębów od dentysty dają szybsze i bardziej efektywne rezultaty ponieważ posiadają mocniejszą nadtlenkową substancję wybielającą od tych zakupionych gdzie indziej.

Paski wybielające są stosunkowo niedrogie i łatwe w użyciu. Działają, ale zanim zobaczysz rezultaty minie więcej czasu gdyż substancja wybielająca w nich zawarta nie jest tak silna jak te oferowane przez stomatologa.

Wybielające pasty do zębów zawierają czynniki łagodnie ścierające powierzchniowe przebarwienia. Niektóre mogą zawierać dodatkowe czynniki polerujące i specjalne substancje chemiczne, które są skuteczniejsze przeciw przebarwieniom niż te w zwykłych pastach, ale pasty te nie są stworzone do tego by tak naprawdę wybielać zęby.

Zanim Wybielisz Swoje Zęby

Jeśli twój dentysta uznał, że twoje zęby nadają się do wybielenia, najpierw umów się z nim na spotkaniem by je wyczyścić.

Profesjonalne oczyszczanie zębów wykonane przez Twojego stomatologa usunie powierzchowne przebarwienia wywołane przez kawę, herbatę, papierosy i niektóre rodzaje pokarmów.

Częstym skutkiem ubocznym wybielania jest nadwrażliwość zębów, dlatego powinno być rozważone korzystanie z pasty przystosowanej do nadwrażliwych zębów na parę tygodni przed tym, zanim skorzystasz z wybielania.

Jak dbać o zęby po wybielaniu

Po wybieleniu zębów zwykle potrzebne są poprawki by utrzymać oczekiwany odcień w zależności od nawyków takich jak palenie, jedzenie pewnych potraw, picie kawy lub herbaty, które mogą powodować przebarwienia zębów.

Używanie pasty wybielającej pomoże usuwać przebarwienia, utrzymując biel twoich zębów.

Dbanie o higienę jamy ustnej jest niezbędne by zachować piękny uśmiech więc pamiętaj by prawidłowo myć zęby co najmniej dwa razy dziennie i codziennie korzystać z nici dentystycznych. Regularne wizyty u

stomatologa i profesjonalne oczyszczanie zębów, również pomogą ci zachować biały, błyszczący uśmiech.

Teraz... odetchnij i zrelaksuj się. Twój ślub będzie piękny i Ty również.

Jeśli szukasz wyjątkowej jakości usług z zakresu stomatologii estetycznej w Białymstoku, skorzystaj z usług Stomatologii Estetycznej Białystok Dr Stefan Sobaniec. Zapewniamy profesjonalną opiekę dentystyczną, która zadba o Twój piękny uśmiech.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny