Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Wkłady i nakłady stomatologiczne

Wykonujemy wkłady i nakłady (nlay, onlay) w przypadku, gdy uszkodzona jest ponad połowa powierzchni gryzącej zęba. Zadzwoń do nas pod numer +48857447185, aby dowiedzieć się więcej o wkładach i nakładach w Białymstoku - Centrum i umówić się na wizytę u naszych stomatologów w Białymstoku.

Inlay i onlay to uzupełnienia protetyczne, które stosuje się w celu naprawy uszkodzeń lub próchnicy. Jeśli uszkodzenie nie jest na tyle rozległe, aby uzasadniać zastosowanie korony protetycznej, ale jest zbyt poważne, aby można je było naprawić za pomocą wypełnienia, nasz doświadczony lekarz stomatolog może zalecić wykonanie wkładu lub nakładu. Wkłady inlay i onlay, nazywane również koronami częściowymi, są wykonywane na zamówienie z porcelany, żywicy kompozytowej lub złota. Nasz dentysta zadba o to, aby wkład lub nakład idealnie pasował do zęba, przywracając zdrowie, funkcję i wygląd uśmiechu. Po założeniu, są one praktycznie niewyczuwalne w jamie ustnej i odbudowują część zniszczonej naturalnej struktury zęba.

Zarówno wkłady inlay, jak i onlay są stosowane do odbudowy uszkodzonych zębów. Różnica między wkładem koronowo-korzeniowym a nakładem polega na tym, że wkład jest stosowany, gdy uszkodzenie nie sięga brzegów zęba, natomiast nakład jest stosowany, gdy uszkodzenie obejmuje jeden lub więcej brzegi. Pomożemy Ci ustalić, czy do przywrócenia Twojego uśmiechu potrzebny jest wkład czy nakład.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o wkładach i nakładach stomatologicznych. Jesteśmy gotowi, aby przywrócić Ci uśmiech!

Gabinet Stomatologiczny Dr Stefan Sobaniec w Białymstoku oferuje profesjonalne usługi protetyczne. Świadczymy usługi protetyczne, takie jak wykonanie wkładów protetycznych, licówek i koron protetycznych. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić Państwu doskonałe wyniki. Nasza kadra lekarzy stomatologów jest wykształcona w najnowszych technologiach protetycznych i wykorzystuje nowoczesne narzędzia i materiały do stworzenia idealnie dopasowanych wkładów, licówek i koron. Zapewniamy Państwu wysokiej jakości usługi protetyczne w Białymstoku.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny