Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Ekstrakcje zębów

Nasi dentyści mogą zalecić usuniecie zęba, jeśli Twoje zęby są złamane, mocno zniszczone przez próchnice, z zaawansowaną chorobą przyzębia, są zatrzymane, lub w przygotowaniu do leczenia ortodontycznego. Po zabiegu otrzymają Państwo szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji miejsca po ekstrakcji. Proszę dzwonić do Dr Stefan Sobaniec pod numer +48857447185, aby umówić się na wizytę i dowiedzieć się więcej o ekstrakcji zębów w Białystok - Centrum.

Ekstrakcja zęba to usunięcie zęba. Chociaż staramy się uniknąć konieczności usunięcia zęba, gdy jest to możliwe, niektóre warunki mogą uczynić ekstrakcję zęba najbardziej skuteczną opcją dla przywrócenia uśmiechu do dobrego zdrowia i funkcji. Po usunięciu zęba, oferujemy Państwu jeden z naszych doskonałych zabiegów uzupełniania zębów, aby przywrócić Twój uśmiech do optymalnego zdrowia, piękna i funkcji.

Istnieje kilka stanów w których, może być konieczne usunięcie zęba. Wśród nich są:

Poważna infekcja, która zniszczyła znaczną część zęba i wspierającej struktury kostnej

Poważna próchnica, która uszkodziła ząb nie do naprawienia, uniemożliwiając udaną odbudowę

Stłoczenie spowodowane zbyt dużą ilością zębów, które nie mieszczą się prawidłowo w jamie ustnej

Dr Stefan Sobaniec i jego zespół dokładają wszelkich starań i umiejętności podczas przeprowadzania zabiegu ekstrakcji zęba, aby zapewnić Państwu jak największy komfort i bezbolesność. Zapewnimy Ci również szczegółowe instrukcje opieki po leczeniu, tak, że można prawidłowo dbać o swój uśmiech, jak w czasie gojenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat ekstrakcji zęba i zaplanować indywidualną konsultację w naszym przyjaznym gabinecie stomatologicznym, zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub odwiedzenia nas dzisiaj. Jesteśmy gotowi, aby poprawić Twój uśmiech!

Gabinet Stomatologiczny Dr Stefan Sobaniec w Białymstoku oferuje profesjonalne leczenie zębów. Zapewnia nowoczesne techniki i nowatorskie narzędzia, aby pomóc Ci wyglądać i czuć się dobrze. Gabinet oferuje szeroki zakres usług, w tym wybielanie zębów, usuwanie zębów i leczenie próchnicy. Dr Sobaniec zapewnia bezstresowe i komfortowe leczenie zębów w Białymstoku. Jego wiedza i doświadczenie w leczeniu zębów są gwarancją skutecznego leczenia. Gabinet oferuje także różne opcje finansowania w celu ułatwienia dostępu do usług stomatologicznych. Jeśli szukasz skutecznych i bezpiecznych metod leczenia zębów w Białymstoku, Gabinet Stomatologiczny Dr Stefan Sobaniec jest idealnym miejscem do zaspokojenia Twoich potrzeb.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny