Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Rozjaśnij swój uśmiech ! Stomatologia estetyczna oferuję wiele opcji takich jak: wybielanie zębów, wkłady, nakłady oraz licówki.

Stomatologia estetyczna — młoda dziedzina, powstała jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie pacjentów na piękny uśmiech, białe i równe zęby.

Obecnie estetyczny wygląd oznacza często powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Piękny uśmiech otwiera drzwi i znosi bariery. Jest naszą wizytówką każdego dnia. Stomatologia estetyczna łączy piękno z funkcją i potrzebami Pacjenta. Chcemy mieć białe zęby? - to jak pozbyć się przebarwień? Jak rozjaśnić zęby? Zajrzyj na inne podstrony naszej witryny.

Stomatologia estetyczna jest dziedziną zajmującą się poprawą wyglądu estetycznego zębów i twarzy. Obejmuje zabiegi wybielania zębów, usuwanie kamienia nazębnego, korekcję kształtu i położenia zębów.

Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Stomatologia estetyczna obejmuje wszystkie działy stomatologii i zajmuje się poprawą wyglądu zębów i twarzy.

Aby Twój uśmiech był zawsze piękny!

W naszym gabinecie proponujemy:

Wybielanie zębów amerykańskim systemem Philips Zoom2 Advanced Power.

Profesjonalne czyszczenie zębów (scaling, piaskowanie).

Korygowanie kształtu i koloru zębów:

* korony porcelanowe,

* licówki kompozytowe,

* korekta kształtu materiałami kompozytowymi.

*Biżuterię nazębną (kamienie Swarovskiego).

Jeśli szukasz dentysty w Białymstoku, który zapewni Ci najwyższą jakość usług wybielania zębów w przystępnej cenie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Skorzystaj z naszych usług wybielania zębów i ciesz się pięknym uśmiechem!

Wybielanie zębów to proces, który zwiększy Twoje poczucie estetyki. Poszukujesz dentysty w Białymstoku, który wykona piaskowanie zębów? Sprawdź ofertę naszej kliniki stomatologicznej - gwarantujemy wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo!

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny