Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Specjalizacje stomatologiczne

Aby umożliwić Państwu lepsze zrozumienie leczenia i ewentualnych skierowań, nasi dentyści i zespół przedstawili informacje na temat każdej dziedziny stomatologii.

W obrębie stomatologii istnieje kilka specjalizacji. Specjalność jest dziedziną stomatologii, która została formalnie uznana przez Polskie prawo i wymaga dodatkowej edukacji i szkolenia. Podczas gdy nasz dentysta i jego zespół zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby dbać o Twój uśmiech, jeśli Twój przypadek jest szczególnie skomplikowany, może trzeba będzie skierować Cię do specjalisty stomatologa, aby zapewnić, że osiągniesz optymalne wyniki. W zależności od potrzeb, może powinniśmy skierować Cię do:

Endodonty, czyli lekarza stomatologa, który specjalizuje się w badaniu i leczeniu miazgi zęba. Miazga zęba jest najbardziej wewnętrzną warstwą zęba, w której znajdują się jego żywe tkanki.

Periodontolog, który koncentruje się na badaniu i leczeniu tkanek przyzębia (dziąseł), które otaczają zęby i stanowią dla nich podporę.

Ortodonta, który diagnozuje, zapobiega i koryguje nieprawidłowości w sposobie dopasowania zębów do siebie.

Chirurg szczękowo-twarzowy , który specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym chorób, urazów i wad.

Protetyk, czyli lekarz stomatolog specjalizujący się w diagnozowaniu, planowaniu leczenia, rehabilitacji i utrzymaniu funkcji jamy ustnej, zdrowia, wyglądu i komfortu pacjentów cierpiących na schorzenia związane z brakiem lub wadą zębów i/lub tkanek jamy ustnej.

Stomatolog dziecięcy, który skupia się na kompleksowej opiece zdrowotnej nad jamą ustną niemowląt i dzieci w okresie dojrzewania.

Aby uzyskać więcej informacji na temat specjalności stomatologicznych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego gabinetu już dziś.

Jeżeli szukasz doświadczonego endodonty w Białymstoku, gabinet stomatologiczny Dr. Stefana Sobaniec powinien być Twoją pierwszą opcją. Doświadczony personel oferuje kompleksowe usługi endodontyczne, w tym leczenie kanałowe, opracowywanie kanałów, usuwanie zębów, leczenie próchnicy oraz diagnostykę. Gabinet wyposażony jest w najnowszy sprzęt, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Gabinet Dr. Stefan Sobaniec zapewnia najwyższy poziom usług endodontycznych w Białymstoku.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny