Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Nie czekaj aż ząb zacznie boleć, jeśli widzisz coś co Cię niepokoi natychmiast idź do dentysty.

Lepiej zapobiegać niż leczyć.

W naszym gabinecie wyszkolony personel poinformuje Państwa o właściwej higienie jamy ustnej oraz wykona szereg zabiegów profilaktycznych takich jak:

Przegld stanu jamy ustnej

Profesjonalne czyszczenie zębów

Usuwanie kamienia (skaling)

Piaskowanie zębów

Fluoryzacja

Lakowanie

Profilaktyka to pierwszy, polegający na zapobieganiu powstawania chorób zębów i przyzębia (tkanek otaczających zęby), szczebel w leczeniu próchnicy i paradontozy. Prawidłowo stosowana pozwala osiągnąć najdoskonalsze efekty w postaci zdrowego, silnego uzębienia i pięknego, pełnego uśmiechu.

Profilaktyka to prosta metoda leczenia dla każdego, im wcześniej wprowadzona tym dająca lepsze efekty - zdrowe zęby i dziąsła, oszczędność czasu i pieniędzy przeznaczonych na leczenie zębów i przyzębia, piękny naturalny i własny uśmiech przez całe życie. Głównym zadaniem profilaktyki jest walka z płytą nazębną - podstawową przyczyną rozwoju próchnicy i paradontozy. Z drugiej strony, profilaktyka dąży do zwiększania odporności tkanek zęba i przyzębia na atak kwasów i bakterii. W naszej praktyce dentystycznej w Białymstoku zapewniamy pacjentom pełen zakres profesjonalnie przeprowadzanych zabiegów profilaktycznych z zastosowaniem nowoczesnych a zarazem sprawdzonych metod.

Szukasz dobrego dentysty w Białymstoku? Gabinety stomatologiczne Białystok to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalne i kompleksowe leczenie zębów. Przyjdź do nas i przekonaj się, jak ważna jest odpowiednia opieka stomatologiczna dla Twojego zdrowia.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny