Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Profesjonalna pielęgnacja przyzębia

Profesjonalna pielęgnacja przyzębia

Po zakończeniu leczenia chorób dziąseł nasi dentyści umówią się z Państwem na serię wizyt kontrolnych w celu przeprowadzenia profilaktyki periodontologicznej i upewnienia się, że choroba nie powróci do Państwa jamy ustnej. Zadzwoń do Dr Stefan Sobaniec pod numer +48857447185, aby uzyskać więcej informacji na temat zabiegów profilaktycznych w Białymstoku i umówić się na wizytę u Dr Stefana Sobańca.

Jeśli Twoje dziąsła są wrażliwe, zaczerwienione, opuchnięte lub łatwo krwawią, możesz cierpieć na chorobę przyzębia. Choroba przyzębia, znana również jako choroba dziąseł, jest stanem zwyrodnieniowym spowodowanym przez bakterie zawarte w płytce nazębnej, która gromadzi się na zębach. Nieleczona choroba przyzębia może prowadzić do utraty zębów, tkanki dziąseł i kości. Chociaż choroby przyzębia nie można wyleczyć, możemy leczyć ten stan i utrzymywać go pod kontrolą, aby chronić zdrowie Twojej jamy ustnej. Nasz dentysta może zapewnić utrzymanie przyzębia, aby pomóc w leczeniu choroby przyzębia i zapobiec poważnym skutkom tego stanu.

Pielęgnacja przyzębia polega na regularnych wizytach w naszym gabinecie, zazwyczaj raz na trzy miesiące, w celu przeprowadzenia profesjonalnego czyszczenia. Zabiegi te obejmują dokładne czyszczenie zarówno powyżej, jak i poniżej linii dziąseł, usuwanie płytki nazębnej, kamienia (stwardniałej płytki nazębnej, zwanej również kamieniem nazębnym) oraz bakterii, aby zapobiec pogorszeniu się stanu zdrowia. Czyszczenie periodontologiczne zaleca się co trzy miesiące, ponieważ jeśli biofilm nie jest usuwany, bakterie przyzębia zaczynają się rozwijać w ciągu trzech do 12 tygodni. Przeprowadzając czyszczenie co 12 tygodni (trzy miesiące), jesteśmy w stanie usunąć te bakterie i utrzymać chorobę pod kontrolą. Aby dowiedzieć się więcej na temat profilaktyki periodontologicznej i sposobów leczenia chorób dziąseł, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego gabinetu już dziś.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny