Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Plomby - wypełnienia stomatologiczne

Wykonujemy estetyczne wypełnienia stomatologiczne w celu naprawy uszkodzeń zęba spowodowanych ubytkami i przywrócenia zębom pełnej funkcjonalności i wyglądu. Dr Sobaniec prowadzi praktykę bezrtęciową, oferując wyłącznie wypełnienia stomatologiczne w kolorze zębów i usuwając srebrne wypełnienia w celu zastąpienia ich kompozytowymi odpowiednikami.

Wypełnienie stomatologiczne jest uzupełnieniem stosowanym do naprawy niewielkich lub umiarkowanych uszkodzeń zęba. Wypełnienie możemy zalecić, jeśli ząb został uszkodzony przez próchnicę (np. ma ubytek) lub jeśli doszło do jego niewielkiego złamania lub wykruszenia. Wypełnienie stomatologiczne stosuje się w celu przywrócenia zębowi jego pierwotnej struktury i funkcji oraz przywrócenia dobrego wyglądu uśmiechu. Istnieją dwa główne rodzaje wypełnień stomatologicznych: wypełnienia amalgamatowe i wypełnienia kompozytowe.

Proces zakładania wypełnienia wymaga tylko jednej, wygodnej wizyty w naszym gabinecie. Nasz stomatolog najpierw usunie zniszczoną i uszkodzoną część zęba, a następnie oczyści go, aby usunąć wszelkie ślady próchnicy. Następnie wypełnimy miejsce wypełnienia materiałem i nadamy mu kształt dopasowany do kształtu zęba. Na koniec wypełnienie jest utwardzane w celu uzyskania trwałej odbudowy zęba.

Jeśli jeden z Twoich zębów jest zepsuty lub uszkodzony, wypełnienie stomatologiczne może być doskonałym sposobem na przywrócenie zdrowia i funkcjonalności Twojej jamy ustnej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o wypełnieniach stomatologicznych i umówić się na następną wizytę z naszym zespołem. Z przyjemnością zadbamy o Twój uśmiech!

Szukasz dobrej poradni stomatologicznej w Białymstoku? Gabinet dentystyczny Dr Stefan Sobaniec oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne zapewniające najwyższą jakość opieki. W swoim gabinecie oferuje leczenie zachowawcze, protetyczne, endodoncję, chirurgię stomatologiczną, stomatologię estetyczną, periodontologię. Każdy pacjent może liczyć na profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do każdego problemu. Gabinet stomatologiczny Dr Stefan Sobaniec w Białymstoku to dobre rozwiązanie dla Twojego zdrowia jamy ustnej i pięknego uśmiechu!

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny