Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Cyrkonowe licówki stomatologiczne

Porcelanowe licówki stomatologiczne

Dr Henryka Sobaniec oferuje porcelanowe licówki stomatologiczne, które korygują niedoskonałości zębów i pozwalają uzyskać piękny, naturalnie wyglądający uśmiech, którym możesz się z dumą pochwalić. Te cienkie nakładki dopasowują się do powierzchni Twoich zębów, aby uzyskać efekt jak z filmu, którym możesz cieszyć się przez wiele lat. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48857447185, aby dowiedzieć się więcej o licówkach porcelanowych w Białymstoku i umówić się na konsultację z naszymi stomatologami w Skłodowska-Curie Białystok.

Licówki stomatologiczne to bardzo cienkie nakładki, zwykle wykonane z porcelany lub kompozytu, które są przyklejane do przedniej części zębów, aby podkreślić piękno uśmiechu. Dr Henryka Sobaniec może polecić licówki stomatologiczne w celu skorygowania kilku rodzajów niedoskonałości uśmiechu. Licówki porcelanowe są doskonałym wyborem dla poprawy uśmiechu, ponieważ kolor i przezroczystość porcelany jest doskonałym dopasowaniem do naturalnego wyglądu szkliwa zębów. Porcelana jest również odporna na przebarwienia, więc Twój uśmiech pozostanie jasny przez wiele lat. Licówki kompozytowe mogą być również dopasowane do naturalnego koloru zębów. Dzięki licówkom stomatologicznym można uzyskać piękny, naturalnie wyglądający uśmiech, którym z przyjemnością będziesz się chwalić.

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojego uśmiechu, dr Henryka Sobaniec może zalecić założenie licówek stomatologicznych. Wykonane na zamówienie licówki mogą być przeznaczone tylko dla jednego zęba lub dla całego uzebienia. Możemy zasugerować licówki, aby:

Zamknąć duże przestrzenie i luki między zębami

Wybielić zęby, które są silnie przebarwione lub odbarwione

Poprawić wygląd zębów o nieregularnym kształcie

Skorygować lekko skrzywione zęby

Odbudować zęby, które są złamane, wyszczerbione, starte lub pęknięte

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48857447185 lub odwiedzenia naszego gabinetu dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat indywidualnych licówek stomatologicznych i jak możemy poprawić Twój uśmiech.

Czekamy na Państwa!

Dr Stefan Sobaniec to gabinet stomatologiczny w Białymstoku oferujący szeroki wybór tanich usług stomatologicznych. Oferujemy szeroki zakres usług dentystycznych, od zwykłych przeglądów i leczenia zębów po bardziej zaawansowane procedury, takie jak chirurgia stomatologiczna, periodontologia i leczenie kanałowe. Nasz profesjonalny personel oferuje wyjątkowo wysoki poziom opieki medycznej i pomaga wybrać najlepsze rozwiązania dla każdego pacjenta. W gabinecie Dr. Stefan Sobaniec ceny są przystępne, a jakość usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny