Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Lęk przed dentystą i fobia stomatologiczna

Lęk przed dentystą i fobia stomatologiczna są dość powszechne. Niektóre badania wykazują, że nawet 75% osób odczuwa pewien poziom lęku związanego z leczeniem stomatologicznym. W Dr Stefan Sobaniec, oferujemy kilka rozwiązań, aby pomóc Ci czuć się swobodnie podczas leczenia. Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem +48857447185, aby umówić się na wizytę z dr Stefanem Sobańcem i dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci opanować lęk i fobie stomatologiczne w naszym gabinecie w Białymstoku

Lęki i fobie stomatologiczne objawiają się w różny sposób, od łagodnych do umiarkowanych uczuć niepokoju i lęku po konkretne i wyniszczające obawy przed zbliżającymi się zabiegami. Fobia stomatologiczna jest jeszcze bardziej intensywna, często powoduje uczucie przytłaczającego, irracjonalnego strachu. W niektórych przypadkach, niepokój i strach mogą spowodować, że osoby unikają wszelkich zabiegów stomatologicznych, ryzykując zdrowie jamy ustnej i całego organizmu.

Bez względu na poziom lęku, nasi dentyści mogą Ci pomóc. Jesteśmy zobowiązani do uczynienia Twojej wizyty u Dr Stefana Sobańca tak łatwą, szybką i wygodną, jak to tylko możliwe.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć swój niepokój:

Poinformowanie naszych dentystów i zespołu o tym, że się boisz i czego się boisz, to świetny sposób na zmniejszenie lęku. Jeśli wiemy o Państwa lękach stomatologicznych, możemy poczynić specjalne przygotowania i zapewnimy, że będą Państwo na bieżąco informowani i zrozumieją, co się dzieje i dlaczego.

Techniki uspokajające. Ćwiczenie kontrolowanego oddechu lub znalezienie w pomieszczeniu przedmiotów odwracających uwagę często pomaga zachować spokój podczas wizyty.

Słuchanie muzyki. Podczas większości zabiegów dozwolone jest korzystanie z osobistych słuchawek. Dzięki temu możesz skupić się na czymś innym, co pomoże Ci zablokować wszelkie dźwięki wywołujące niepokój podczas zabiegu.

Robienie przerw. Jeśli potrzebujesz przerwy podczas leczenia, po prostu zasygnalizuj nam to lewą ręką, a my zrobimy kilka chwil przerwy.

Zdrowie Twojej jamy ustnej ma znaczący wpływ na zdrowie całego Twojego organizmu. Nie pozwól, aby strach powstrzymał Cię przed otrzymaniem opieki, której potrzebujesz. Prosimy o kontakt z naszym gabinetem dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci opanować lęki i fobie stomatologiczne i zaplanować konsultację u naszych troskliwych stomatologów.

leczenie paradontozy białystok

Gabinet Stomatologiczny Dr Stefana Sobaniec w Białymstoku oferuje skuteczne leczenie paradontozy. Doświadczony zespół specjalistów zapewnia profesjonalną opiekę stomatologiczną i oferuje szeroki zakres usług, w tym leczenie paradontozy. Gabinet wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i sprzęt, aby zapewnić najwyższy poziom usług. Oprócz leczenia paradontozy, gabinet oferuje również szereg innych usług, w tym profilaktykę stomatologiczną, leczenie zachowawcze, protetykę, stomatologię estetyczną i chirurgię. Dr Stefan Sobaniec i jego zespół zapewniają wysokiej jakości opiekę i starannie monitorują postępy leczenia, aby zapewnić optymalne wyniki. Jeśli szukasz wysokiej jakości leczenia paradontozy w Białymstoku, skontaktuj się z Gabinetem Stomatologicznym Dr Stefana Sobaniec.

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny