Dr Sobaniec - dr n. med. stom. Stefan Sobaniec MD–PhD

      Mapa strony

Za pomocą zabiegów proponowanych w naszym gabinecie, z powodzeniem można skorygować kolor, kształt zębów (alternatywa dla leczenia ortodontycznego - efekt może być natychmiastowy)

Korekta kształtu lub koloru zęba materiałami kompozytowymi - pokrycie żywicą kompozytową zębów przebarwionych pozwala na natychmiastowe pozbycie się plam i przebarwień. Po przygotowaniu zębów, są wytrawione słabym kwasem celem stworzenia silnej adhezji. Następnie zakłada się poszczególne warstwy materiału kompozytowego. Uzupełnienia te wytrzymują od 5 do 8 lat, mogą być korygowane lub naprawiane. Są podatne na przebarwienia, dlatego ludzie pijący mocną kawę lub herbatę, czy palący dużo papierosów powinni zdecydować się na licówki ceramiczne.

Przywróć zdrowy i naturalny uśmiech dzięki protetyce w Białymstoku - skorzystaj z usług dentysty w Białymstoku i odzyskaj swoją pewność siebie!

Szukaj

Informacje o licencji

Ups! Licencja nie jest jeszcze aktywna


×

Licencja dla tej strony nie została jeszcze aktywowana lub licencja wygasła.


Spróbuj ponownie

  • Jeśli Twoja witryna działała i przestała, skontaktuj się ze swoją firmą hostingową - to firma, za którą płacisz za stronę internetową, domenę lub hosting
  • Jeśli Twoja witryna jeszcze nie działała, prawdopodobnie nie masz licencji. Możesz skontaktować się ze swoją firmą hostingową w celu uzyskania pomocy lub samodzielnie uzyskać licencję
    Zaloguj się Uzyskaj licencję dla domeny