Skip to main content
WIZYTA U DENTYSTY: CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Ekstrakcje zębów
Nasi dentyści mogą zalecić ekstrakcję zęba, jeśli Twoje zęby są złamane, mocno spróchniałe, z zaawansowaną chorobą przyzębia, są zatrzymane, lub w przygotowaniu do leczenia ortodontycznego. Po zabiegu otrzymają Państwo szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji miejsca po ekstrakcji. Proszę zadzwonić do Dr Stefan Sobaniec pod numer +48857447185, aby umówić się na wizytę i dowiedzieć się więcej o ekstrakcji zębów w Białystok – Centrum.

Ekstrakcja zęba to usunięcie zęba. Chociaż staramy się uniknąć konieczności usunięcia zęba, gdy jest to możliwe, niektóre warunki mogą uczynić ekstrakcję zęba najbardziej skuteczną opcją dla przywrócenia uśmiechu do dobrego zdrowia i funkcji. Po usunięciu zęba, oferujemy Państwu jeden z naszych doskonałych zabiegów uzupełniania zębów, aby przywrócić Twój uśmiech do optymalnego zdrowia, piękna i funkcji.

Istnieje kilka stanów w których, może być konieczne usunięcie zęba. Wśród nich są:

Poważna infekcja, która zniszczyła znaczną część zęba i wspierającej struktury kostnej
Poważna próchnica, która uszkodziła ząb nie do naprawienia, uniemożliwiając udaną odbudowę
Stłoczenie spowodowane zbyt dużą ilością zębów, które nie mieszczą się prawidłowo w jamie ustnej
Dr Stefan Sobaniec i jego zespół dokładają wszelkich starań i umiejętności podczas przeprowadzania zabiegu ekstrakcji zęba, aby zapewnić Państwu jak największy komfort i bezbolesność. Zapewnimy Ci również szczegółowe instrukcje opieki po leczeniu, tak, że można prawidłowo dbać o swój uśmiech, jak w czasie gojenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat ekstrakcji zęba i zaplanować indywidualną konsultację w naszym przyjaznym gabinecie stomatologicznym, zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub odwiedzenia nas dzisiaj. Jesteśmy gotowi, aby poprawić Twój uśmiech!