Skip to main content
Stomatologia Estetyczna

Wybielanie nakładkowe

Płytka nazębna

Szanowni Państwo!

 

Piękne białe zęby stały się dziś wizytówką człowieka sukcesu. Nie trzeba wcale zarabiać tyle, ile gwiazdy Hollywoodu, by zafundować sobie hollywoodzki uśmiech – wystarczy skorzystać z profesjonalnego wybielania zębów metodą nakładkową.

 

Wybielanie nakładkowe

 

Na podstawie pobranych wycisków szczęki i żuchwy, zostaną wykonane 2 elastyczne nakładki, idealnie przylegające do Twoich zębów dzięki czemu są zdecydowanie lepsze  od termoformowalnych, lub innych tańszych podróbek ze sklepu powodująych że żel zamiast przylegać do zębów dostaje się do przełyku.  Dodatkowo do profesjonalnie wykonanych indywidualnych nakładek otrzymasz skuteczny żel wybielający wiodącej firmy Zoom Nitewhite.

 

Nie korzystaj z innych tańszych i domowych metod wybielania ponieważ są one nieskuteczne – stracisz tylko czas i pieniądze.

 

Metoda nakładkowa jest bardzo skuteczna. Będziesz musiał wypełniać nakładki żelem i nosić je dwie-trzy godziny dziennie, możesz też z nimi spać. W ciągu dwóch tygodni rozjaśnisz zęby o cztery-pięć odcieni. Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź sam jak duży efekt daje wybielanie nakładkowe i co wchodzi w skład zestawu wybielającego.

 

Na co uważać:

 

  • Zasada jest taka, że zębów nie powinno się wybielać kobietom w ciąży i dzieciom poniżej 14 roku życia.
  • Szczególnego traktowania wymagają osoby cierpiące na choroby przyzębia
  • Łatwiejsze do wybielenia są zęby żółte niż szare, prościej też wybielić zmiany w kolorze szkliwa niż zębiny. Dłużej trwa wybielenie okolic przy szyjce zęba.
  • Trzeba też pamiętać, że zęby osiągają w pewnym momencie taki poziom wybielenia, powyżej którego nie da się już nic osiągnąć – to tzw. punkt saturacji. Dalsze wybielanie nie da lepszego efektu, a może doprowadzić do uszkodzenia tkanek.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty taniego wybielania zębów tą profesjonalną metodą nakładkową bezpośrednio w Laboratorium Protetycznym !

 

Metoda ta jest skuteczna – nakładki przygotowujemy w krótkim 2 dniowym terminie, cały proces wybilania trwa do 14 dni. Zaletą jest równiez fakt, ze nakładki wykonane są z materiału na tyle trwałego, ze zabieg mozna powtarzac dowolnie długo, zakupując tylko specjalny żel aktywnie rozjaśniający. To pacjent sam decyduje o stopniu rozjaśnienia zębów regulując to czasem wybielania.

Leave a Reply