Skip to main content
Stomatologia Estetyczna

Laserowe wybielanie zębów

Nacięcie i drenaż

Laserowe wybielanie zębów

Laserowe wybielanie zębów musi być wykonane przez kwalifikowanego dentystę. Zabieg rozpoczyna się od usunięcia płytki nazębnej, co znacznie poprawia dalsze efekty. Po dokładnym wyczyszczeniu, na zęby nakłada się żel. To ten żel jest tym, co tak naprawdę powoduje wybielenie zębów. Laser aktywuje działanie żelu, a także przyspiesza cały proces. Kryształy zawarte w żelu pobierają światło lasera, a następnie wnikają w głąb szkliwa. Ten proces powoduje, że twój uśmiech staje się jaśniejszy w przeciągu niecałej godziny.

W zależności od oczekiwanego rezultatu można regulować czas trzymania żelu na zębach. Jeśli potrzebna jest tylko nieznaczna zmiana, to na fotelu spędzisz jedynie kilkanaście minut. Standardowo cała procedura mieści się w czasie jednej wizyty u stomatologa. Jedną z głównych zalet jest to, że wystarczy jedna wizyta, aby zauważyć wyraźne zmiany barwy. W pewnych ekstremalnych przypadkach konieczne jest dodatkowe leczenie aby osiągnąć pożądane efekty.

Laserowe wybielanie zębów to kolejna oferowana przez dr Stefana Sobańca w Białymstoku bardzo skuteczna metoda. W tym przypadku promieniowanie laserowe aktywuje czynnik wybielający zęby. Z tego względu odpowiednio zabezpieczamy oczy Pacjenta i personelu medycznego specjalnymi okularami. Po nałożeniu preparatu wybielającego i zabezpieczeniu dziąseł, lekarz naświetla zęby specjalną wiązką bezpiecznego światła laserowego.

Mogą Państwo mieć pewność, że wszystkie metody wybielania oferowane w gabinecie dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum są w pełni bezpieczne dla zębów i dziąseł. Zawsze wykonywane są pod kontrolą lekarza, który jeszcze podczas wizyty zapozna się z Państwa oczekiwaniami. Wtedy też badam stan zębów i dziąseł Pacjentów, a następnie dostosowuje najlepszą dla Państwa metodę. W naszym gabinecie w Białymstoku oferujemy Pacjentom nie tylko najskuteczniejsze, ale również bezbolesne wybielanie zębów.

Umów wizytę w gabinecie w Białymstoku lub konsultację zdalną