Skip to main content
licówki

PIERWSZA WIZYTA:

Podczas pierwszej wizyty nasi dentyści przeprowadzą wstępne badanie i omówią z Tobą stan zdrowia jamy ustnej oraz możliwości leczenia. Na wizytę należy zabrać ze sobą następujące informacje:

Zdjęcia rentgenowskie wykonane przez poprzedniego dentystę, jeśli są potrzebne. Jeśli Twój dentysta lub lekarz wykonał zdjęcia rentgenowskie, możesz poprosić o ich przesłanie do naszego gabinetu lub możesz je odebrać i przynieść do naszego gabinetu we własnym zakresie. Jeśli konieczne jest wykonanie dodatkowych zdjęć rentgenowskich, możemy je wykonać podczas wizyty lub wystawić skierowanie na wykonanie zdjęcia RTG w zewnętrznej firmie.


Lista wszystkich leków, które obecnie przyjmujesz.


Proszę poinformować naszych lekarzy i nasze rejestratorki, jeśli masz jakiekolwiek istniejące wcześniej incydenty zdrowotne, które mogą być niepokojące podczas leczenia. Dotyczy to cukrzycy, wysokiego ciśnienia krwi, sztucznych zastawek serca i stawów, gorączki reumatycznej itp. Prosimy również o poinformowanie nas o przyjmowaniu jakichkolwiek leków na te schorzenia.

Zalecamy również, aby wydrukować, wypełnić formularze pacjenta przed wizytą i przynieść je z sobą. Te formularze można znaleźć na naszej stronie o nazwie Formularze pacjenta.

WAŻNE: Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, MUSI Ci towarzyszyć rodzic lub opiekun.

Często możemy rozpocząć leczenie w tym samym dniu, co wstępna konsultacja. Jednakże, jeśli masz skomplikowaną historię medyczną lub wymagają bardziej skomplikowanych zabiegów, pomożemy Ci zaplanować drugą wizytę z naszymi dentystami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pierwszej wizyty i chcesz umówić się na wizytę u dr Stefan Sobaniec w Białymstoku, Skłodowskiej-Curie, skontaktuj się z naszą praktyką pod numerem 857447185